Наші групи

Станом на 01.09.2016 р. списковий склад дітей нараховує 355 дит.,
                                             функціонує 11 вікових груп:

                                               

 І молодша група - ясельна "Сонечко"
                                                                            
  Режим роботи - 10,5год. (8:00 - 18:30)  
Вихователі: Чиж Оксана Ярославівна, Попик Мар`яна Миколаївна
Помічник вихователя: Каламай Оксана Степанівна

 

 

 Молодша група № 1 "Зернятко"
                                                                                
 Режим роботи - 10,5 год. (8:00 - 18:30)
Вихователі: Гимза Оксана Степанівна. Лойко Леся Петрівна
Помічник вихователя: Цвик Ганна Степанівна.

                                

 

 

  Молодша група № 2 "Левенятко" 
                                                                                   
 Режим роботи - 12 год.( 7:30 -19:30)
Вихователі: Малерик Марія Миколаївна, Паскур Уляна Миколаївна.
Помічник вихователя: Солоп Руслана Володимирівна.

 

 
 Молодша група №3 "Джерельце"
                                                                                    
Режим роботи - 10,5 год. (8:00-18:30).
Вихователі: Максимич Катерина Михайлівна, Стефанишин Світлана Володимирівна.
Помічник вихователя:  Коновал Наталія Анатоліївна.

   

Середня група №1 "Калинонька"
                                                                                     
Режим роботи -10,5 год. (8:00 -18:30).
Вихователі: Максюта Наталя Петрівна, Стефанишин Світлана Володимирівна
Помічник вихователя: Брилінська Марія Федорівна.

 

 

 Середня група №2 "Всезнайки"
                                                                                       
Режим роботи - 10,5 год. (8:00 -18:30).
Вихователі: Закала Руслана Анатоліївна, Попик Мар`яна Миколаївна
Помічник вихователя: Музика Іванна Василівна.

 

 
 Середня група №3 "Говорунчики"
                                                                                            
Режим роботи - 12 год. (7:30 -19:30).
Вихователі: Коваль Марія Григорівна, Воляник Марія Лук'янівна.
Помічник вихователя: Пацута Надія Петрівна.


                                       
 

 

 
 Старша група №1 "Ангелятко"
                                                                                       
Режим роботи - 10,5 год. (8:00-18:30).
Вихователі: Фольмер Галина Мар'янівна, 
Помічник вихователя: Тиліпська Марія Іванівна.
 

 

 
Старша група №3 "Веселка"
   
  Режим роботи - 10,5 год. (8:00 - 18.30)
Вихователі: Вагіла Ганна Іванівна, Качмарик Наталя Богданівна
Помічник вихователя: Качмарик Ірина Павлівна

                                                
 

 

 

Логопедична група №1 "Мудрагелики"
                                                                                         
Режим роботи - 9 год. (8:30 - 17:30).
Вихователі: Білецька Богдана Михайлівна, Котелька Мирослава Степанівна.
Помічник вихователя: Попик Галина Іванівна.

 

 
  логопедична група №2 "Усмішка"
                                                                                    
Режим роботи -9 год. (8:30-17:30).
Вихователі: Бураєва Олена Степанівна, Малерик Марія Миколаївна
Помічник вихователя: Яцик Гнна Тарасівна.